خرید خمیردندان طبیعی|خرید خمیردندان ارگانیک

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 
خرید خمیردندان طبیعی

لثه های شما هر ماده ای را که وارد دهان می کنید جذب می کنند. این بدان معنی است که هم چیزهای خوب و هم بد مانند مواد شیمیایی موجود در خمیردندان ها و دهان شویه ها ، مستقیماً از طریق لثه به کل بدن شما منتقل می شوند. بنابراین ، داشتن لثه های سالم و دهان سالم و خرید خمیردندان طبیعی یکی از بهترین راه ها برای کمک به سلامتی کلی بدن است. شما می توانید جهت سفارش و خرید خمیر دندان طبیعی بر روی آیکون زیر کلیک نمایید.

هنگامی که برچسب روی خمیردندان خود را بررسی کنید.مشاهده خواهید کرد که بسیاری از خمیر دندان ها و دهان شویه ها حاوی عناصری و ترکیباتی هستند که از طرق مختلف برای ما مضر هستند. اما خمیردندان ارگانیک دارای مواد شیمیایی نیست و از مواد طبیعی که ضرری برای سلامتی ندارد استفاده شده است.

اکثر ما متقاعد هستیم که باید از خمیردندانی استفاده کنیم که دارای ماده شیمیایی فلوراید است استفاده کنیم. سولفات سدیم لورل (SLS) برای تهیه کف خمیر دندان استفاده می شود ، اما باور کنید یا نه ، این ماده شوینده است. شوینده ای که در بیشتر شامپوها پیدا می کنید و برای بسیاری از افراد تحریک کننده پوست است. در واقع ما نیاز به خمیردندانی داریم دندان هایمان را تمیز کند و محافظ آن باشد نه خمیر دندانی که کف کند ، در نتیجه وجود این ماده در خمیردندان ضروری نیست و در خمیردندان طبیعی از آن استفاده نمی شود.

ساخارین یک شیرین کننده رایج در بسیاری از انواع دهان شویه و خمیردندان است اما به دلیل ایجاد سرطان کلیه در غذاها استفاده نمی شود. بسیاری از مردم احساس می کنند این مسئله بزرگی نیست زیرا شما آن را نمی خورید. با این حال ، از آنجا که لثه های شما جذب زیادی می کنند ، می تواند جدی باشد.

فواید خرید خمیردندان طبیعی

بیشتر فواید مسواک زدن از عمل مسواک زدن ناشی می شود ، حتی اگر فقط از آب استفاده می کنید. این باکتری های موجود در دهان شما هستند که می توانند باعث التهاب لثه و سایر مشکلات دندانی شوند. خمیردندان طبیعی می تواند باکتری های موجود در دهان شما را به طور طبیعی و بدون استفاده از مواد شیمیایی مضر از بین ببرد.

خمیردندان های طبیعی از مواد طبیعی مانند نعناع و گیاهان دیگر برای تازه سازی نفس استفاده می کنند. فاقد طعم دهنده و رنگ مصنوعی هستند. بسیاری از خمیردندان های طبیعی از مواد طبیعی مانند سیلیس هیدراته برای سفید شدن دندان استفاده می کنند که نسبت به مواد سفید کننده مصنوعی موجود در خمیردندان های معمولی روی دندان های شما لطیف تر است.در این خمیردندان ها به جای رنگ و طعم مصنوعی از عصاره و اسانس مواد طبیعی استفاده می شود.


The products of this company under the brand name of Heeshow are being studied and produced by using the modern science of young pharmacists of our dear country as well as powerful consultants and professors in the field of pharmaceutical sciences (pharmaceuticals, pharmacognosy, traditional medicine, chemistry, medicine, pharmacology).

Products

contact us

Address: No. 17, Unit 8, Floor, Sheikh Safi St., Namjoo Sq., Tehran4

phone : 02177583500-02177551912

Hours of work :

Saturday to Wednesday: 09:00 AM - 5:30 PM

Email:Shokoohdaroo@yahoo.com

Our position

All material and intellectual rights of this website belong to Shokooh Daroo | Website design, development and launch OFOGHIT.